Reklama
  • Poniedziałek, 9 maja 2016 (13:05)

    Unikasz seksu? Czas na terapię

Wolisz spać zamiast kochać się z partnerem? Na myśl o zbliżeniu masz mdłości? Czas na terapię!

Reklama

Zaburzenia popędu seksualnego może mieć różne podłoże. Może być to efekt przemęczenia, stosowania leków, antykoncepcji hormonalnej, znudzenia się partnerem i jego ciałem oraz monotonią w łóżku.

Życie seksualne to ważny element w każdym związku, dlatego nie należy lekceważyć długotrwałego braku ochoty na seks i zasięgnąć porady seksuologa.

Nie wahaj się zasięgnąć porady seksuologicznej!

Zgłaszając się do lekarza, należy przygotować się na rozmowę o własnych emocjach, sytuacji zawodowej, finansowej i zdrowotnej. To wszystko wpływa bowiem na apetyt na seks.

Może okazać się też konieczne przeprowadzenie badań ginekologicznych lub urologicznych. Dużą uwagę przykłada się też do wyników badań krwi, określających czynność wątroby i tarczycy. Po zapoznaniu się z podłożem problemów lekarz rozpocznie terapię.

Ile par, tyle rozwiązań problemu. W niektórych przypadkach wystarczy rozbudzić fantazję, zaglądając do poradników erotycznych, w innych konieczna jest psychoterapia i przyjmowanie leków podnoszących libido.

Twoje Imperium
Więcej na temat:na | Nie | zaburzenia | seksu

Zobacz również

  • Seks jest równie ważną potrzebą, jak dach nad głową, bezpieczeństwo. Trudno żyć miesiącami bez mieszkania, bez seksu jest łatwiej. Pozornie. Bo życie bez pożycia źle wpływa na związek, brak... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.