Reklama
 • Środa, 5 marca 2014 (13:05)

  Kobietom w wieku „pobalzakowskim” medycyna oferuje dziś możliwości podwyższenia satysfakcji z pożycia intymnego. Warto z nich skorzystać!

  Czytaj więcej Komentarzy:2
 • Czwartek, 27 lutego 2014 (14:05)

  O: Czy kobieta, która nie lubi się całować, musi martwić się, że w związku zabraknie bliskości? Krzysztof Korona: Robienie z tego problemu jest niepotrzebne, bo w seksie dobrze jest robić to, na co się ma ochotę. Zmuszanie się do pocałunków też nie ma sensu, bo druga strona wyczuje fałsz. Niechęć do całowania najczęściej wynika z nieprzyjemnych doświadczeń w dzieciństwie. Ktoś, kto pamięta śliniącego się wujka, który obcał

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 27 lutego 2014 (14:05)

  Dziś łatwiej o orgazm niż namiętny całus – alarmują seksuolodzy. Szkoda, bo on nie tylko rozpala zmysły, ale zwiększa przywiązanie. Gdy będziecie całować się częściej, wasze uczucie się umocni, a zadowolenie ze związku wzrośnie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 6 lutego 2014 (09:05)

  To schorzenie często jest tematem żartów. Ale panom nim dotkniętym do śmiechu wcale nie jest.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 4 lutego 2014 (11:22)

  Bogactwo tego typu pozycji na rynku jest przejawem liberalnej postawy wobec seksu i związku w ogóle. Sama treść tych książek do takiej postawy często zachęca. Ma być łatwo, przyjemnie i bez zobowiązań – mówi Ewelina Wilkos, psycholog.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 24 stycznia 2014 (08:05)

  O dosyć powszechnym problemie mężczyzn z przedwczesnym wytryskiem i sposobach leczenia rozmawiamy z dr Andrzejem Depko, seksuologiem, prezesem Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej.

  Czytaj więcej Komentarzy:1
 • Czwartek, 16 stycznia 2014 (13:05)

  dr Tomasz Leonowicz ginekolog, seksuolog www.ginekologia.waw.pl Olivia: Dlaczego seksuologa boimy się bardziej niż dentysty? Tomasz Leonowicz: Chyba jeszcze bardziej niż dentysty! Wciąż nie potrafimy być w sprawach intymnych szczerzy. Czasem tylko koleżanka koleżance powie, że nie układa jej się w łóżku. Z medycznego punktu widzenia problemy seksualne są takim samym schorzeniem jak skręcenie kostki czy angina i po prostu się j

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 16 stycznia 2014 (13:05)

  Często nie umiemy otwarcie mówić o własnej seksualności. Zwłaszcza jeśli mamy z nią kłopoty. Dlatego z pójściem do specjalisty zwlekamy – jak podają badania – aż 18 miesięcy! A jego pomoc może być nieoceniona. Tekst: Zuzanna O’Brien

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 9 stycznia 2014 (11:05)

  P. Od jakiegoś czasu w ogóle nie czuję potrzeby uprawiania seksu. Nie jestem pewna, czy to jakaś blokada psychiczna czy może kwestia hormonów. Gdzie się zgłosić z moim problemem?

  Czytaj więcej Komentarzy:1
 • Czwartek, 9 stycznia 2014 (11:05)

  Seks jest ważnym elementem w związku. Czy problemy w łóżku mogą zagrozić waszemu szczęściu? Tak, dlatego zawsze warto skontaktować się z seksuologiem!

  Czytaj więcej Komentarzy:0