Reklama
 • Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 (13:05)

  O tym, że istnieje pigułka, którą można przyjąć kilkadziesiąt godzin po stosunku i w ten sposób uniknąć ciąży, jeszcze niedawno wiedziało tylko kilka procent Polek (tak pokazywały sondaże). Dziś większość z nas słyszała, że ta „specjalna” tabletka będzie niedługo dostępna bez recepty. A co z wiedzą o tym, jak ten środek naprawdę działa? Nie opowiadając się ani za, ani przeciw, przedstawiamy jego zalety i wady. O konsultację poprosiliśmy ginekologa, prof. Grzegorza Jakiela z warszawskiego szpitala im. W. Orłowskiego.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 3 kwietnia 2015 (13:00)

  Oboje mamy po 52 lata. Ja wciąż mam chęć na zbliżenia, ale mąż ich unika. Co robić? Ewa z Redy

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 11 marca 2015 (08:05)

  Od kiedy stosuję pigułkę antykoncepcyjną, straciłam ochotę na zbliżenia z moim mężem. Czy mogły to spowodować hormony? Katarzyna z Rzeszowa

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 6 marca 2015 (13:00)

  Na pożądanie seksualne wpływ ma nie tylko psychika, ale także zdrowie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 12 stycznia 2015 (15:00)

  Cynamon. Dodawany do potraw poprawia krążenie krwi, rozgrzewa i zwiększa ochotę na seks. Imbir. Pomaga zregenerować zmęczone mięśnie, rozgrzeje, gdy przemarzniemy, usprawnia przepływ krwi i wzmaga doznania miłosne. Chilli. Dzięki zawartej w nim kapsaicynie, rozgrzewa i koi ból. Jest też bogatym źródłem witaminy C, której nie traci nawet po ususzeniu. Co ciekawe, chili powoduje wytwarzanie w mózgu substancji chemicznych zwanych endorfinami, które są odpowiedzialne za

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 23 grudnia 2014 (14:00)

  Miąższ dyni to prawdziwa skarbnica cynku, o którym powinny pamiętać wszystkie kochające żony i partnerki. Cynk poprawia bowiem sprawność seksualną mężczyzny, chroni prostatę oraz znacząco zwiększa żywotność plemników. Warto więc, żeby o korzyściach płynących ze zjadania dyni z życzliwością pomyślały te pary, które od dłuższego czasu starają się o powiększenie rodziny.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 9 grudnia 2014 (08:05)

  Od czego zależy to, czy ona ma ochotę na seks? Razem z ekspertem wyjaśniamy, jak działa barometr pożądania u kobiety i rozprawiamy się z obiegowymi opiniami na ten temat. Sprawdźcie, co jest prawdą, a co nie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 5 listopada 2014 (12:05)

  1. Pigułki antykoncepcyjne Azalia, jako że zawierają wyłącznie progesteron, są przeznaczone dla kobiet niemogących przyjmować estrogenu oraz karmiących piersią. 2. Ale Główny Inspektorat Farmaceutyczny 10 września 2014 r. nakazał wycofać je ze sprzedaży – chodzi o partie z serii T41931A oraz T41931H (obydwie mają datę ważności do 31 stycznia 2016 roku). 3. Powód wycofania: pigułki Azalia zawierają zanieczyszczenie „niewymienione w specyfikacji zanieczyszczeń”. Jedna

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 30 października 2014 (08:00)

  Na początku związku nie rozmawiamy dużo o seksie, bo już sama bliskość nas uszczęśliwia. Ale gdy pojawiają się problemy, milczymy, by nie urazić partnera. Jak taktownie poruszać trudne tematy, gdy w sypialni nam się nie układa?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 3 października 2014 (12:05)

  Twój mąż ma problemy z nadciśnieniem, ty narzekasz, że po 50. urodzinach gorzej sobie radzisz ze stresem. Lekiem na wasze problemy może być… seks!

  Czytaj więcej Komentarzy:0