Reklama
 • Wtorek, 23 lutego 2016 (13:05)

  Czuły dotyk to najlepszy sposób na to, żeby bliskość i miłość między tobą a partnerem trwała. Jeśli chcecie utrzymać wysoką temperaturę w związku, warto wziąć sprawy w swoje ręce. I to dosłownie!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 11 lutego 2016 (13:05)

  Nigdy nie zmuszaj się do współżycia mimo bólu. Skutkiem jest najczęściej pogłębienie się problemu i pogorszenie relacji z partnerem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 15 stycznia 2016 (13:05)

  Częste uprawianie seksu bywa kojarzone z większym szczęściem i zadowoleniem. Jednak, jak podają naukowcy z Uniwersytetu w Toronto, nie jest to prawdą. Badanie trwało 30 lat i objęło 30 tys. Amerykanów, którzy wypełniali różne kwestionariusze. Wynik okazał się zaskakujący. Niezależnie od wieku, płci oraz długości trwania związku – seks uprawiany częściej niż raz w tygodniu nie czyni nas szczęśliwszymi.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 14 stycznia 2016 (08:05)

  Przypływy i odpływy pożądania, odkrywanie innych pozycji i pieszczot... Przygotujcie się na nowe wyzwania i doznania!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 21 grudnia 2015 (08:00)

  Za Wami wiele wspólnych lat. Ty wciąż masz ochotę na intymne zbliżenia, a on robi uniki. Znudził się, choruje czy może zdradza?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 18 listopada 2015 (11:05)

  Człowiek jest istotą seksualną aż do śmierci. Niestety, we współczesnym świecie na naszą seksualność czyha wielu kilerów, między innymi: stres, depresja, zabójcze tempo życia czy przesadny kult ciała i związane z nim kompleksy. O tym, dlaczego warto pielęgnować swoje zdrowie seksualne i mimo wszystko czerpać radość z bliskości, z seksuologiem, prof. dr. hab. n. hum. Zbigniewem Izdebskim, rozmawia Katarzyna Koper

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 4 listopada 2015 (14:05)

  Byłoby wspaniale, gdybyście w łóżku doszli do mety równocześnie. A jeśli on zbyt często cię wyprzedza? Istnieją techniki, które pozwalają spowolnić akcję w sypialni. Ku zadowoleniu was obojga.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 7 października 2015 (15:05)

  Powszechne przekonanie jest takie, że mężczyzna zawsze może i chce seksu, a kobiety zwykle szukają wykrętów. Prawda jest jednak inna.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 17 września 2015 (11:00)

  Gdy 25 lat temu „Twój Styl” zaczął pisać o seksie, w domach była tylko Sztuka kochania Wisłockiej, a uświadamiał nas samotny rycerz Zbigniew Lew-Starowicz. Dziś w internecie można obejrzeć każdą erotyczną scenę. Ale czy wiedza o seksie oznacza szczęście? Czy śmiałość i otwartość zbliża nas do siebie? O seksualnych mitach rozmawiamy z doktor Alicją Długołęcką, seksuolożką, która od lat bada życie intymne Polek.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 9 września 2015 (15:05)

  Nawet z ukochanym człowiekiem trudno czasem mówić o intymnych sprawach. Zwłaszcza jeśli obawiasz się, że zrazisz go otwartością albo sama się wstydzisz. Ale szczerość tylko was do siebie zbliży. Tekst: Pola Mendel

  Czytaj więcej Komentarzy:0